O nás

Vážení obchodní přátelé,

Dovolte mi, abych Vás oslovil jménem firmy DALUR, která byla založena v roce 1995 v Pelhřimově (od roku 2011 Dalur profi s.r.o.) a nabídl Vám některý z našich produktů.

Specialuzujeme se na kompletní sádrokartonové systémy RIGIPS, KNAUF a LAFARGE, vč. příslušenství. Tyto dodávky zajišťujeme výhradně vč. montáží, a to po celé ČR, jakožto i další nosný článek naší firmy, kterým jsou střešní okna ROTO a interiérové dveře CAG a Vltavín. která jsou pro Vás vystavena ve vzorkové prodejně naší firmy. Dále nabízíme vchodové dveře plastové i dřevěné. Vyřešíme kompletní stínící techniku pro Vaší domácnost, nebo firmu a to od předních světových výrobců. Další činnost firmy se zaměřuje na rekonstrukce interiérů a drobnou stavební činnost.

Jsme firma s dlouholetou tradicí a pevným místem na našem trhu. Předností naší firmy je univerzálnost, a to jak v šíři sortimentu, tak v dodávkách. Veškeré montážní práce provádějí výhradně proškolení zaměstnanci naší firmy.

Máte zájem o kvalitní montáž, nebo realizaci Vašich projektů? Nejste spokojeni se svým dodavatelem tepelných izolací, sádrokartonů, či střešních oken? Myslíte si, že nakupujete za zbytečně vysoké ceny? Nebo jste jenom zvědavi na naši nabídku? Pak neváhejte a kontaktujte nás telefonicky, pomocí emailu, popřípadě písemně či osobně. Na základě Vaší poptávky, nebo naší návštěvy u Vás, Vám vypracujeme cenovou nabídku a případně navrhneme a doporučíme další varianty vhodné pro daný prostor a použití. Budeme samozřejmě rádi, když navštívíte naší vzorkovou prodejnu, kde si můžete naše produkty prohlédnout a vyzkoušet. 

Na další spolupráci se těší

Zdeněk Růžička
majitel firmy