Bezpečnostní a vstupní dveře

Bezpečnostní a vstupní dveře

V oblasti bezpečnostních dveří jsem se rozhodli pro spolupráci se slovenskou firmou Securido. Tato již tradiční Slovesnká firma nabízí špičkové bezpečnostní dveře za rozumnou cenu. Dveře jsou rozměrově přizpůsobeny na panelákové byty, takže jsou ideální volbou pokud uvažujete o výměně starých za nové.

Výměna dveří

  • Výměnou starých dveří za nové chráníte své nejbližší i svůj majetek. Bezpečnostní dveře se stávají součástí každé novostavby. Mají navíc protipožární a izolační vlastnosti. Standartní dveře do paneláku by měly splňovat minimálně III. třídu bezpečnosti.
  • Zloděj, pachatel, vstupuje do objektu nejčastěji přes okno, nezajištěné hlavní dveře, dveře z chodby, zadní dveře. Prvním opatřením na ochranu obydlí jsou mechanické úpravy a zabezpečení nejrizikovějších míst objektů - oken a dveří. Mezi mechanické zábranné prostředky klasickou ochranu patří zejména bezpečnostní uzamykací systémy a bezpečnostní systémy dveří.

  • Levné bezpečnostní dveře vs. kvalita a provedení

  • Dveře Securido jsou cenově dostupným a zároveň spolehlivým řešením zabezpečení domácnosti.
    Osloví vás nejen cena dveří, která nezatíží váš rozpočet, ale i design a široký výběr provedení.

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO

POVRCHOVOU ÚPRAVU TVOŘÍ SPECIÁLNÍ BARVA SPOJENÁ S LAKEM, KTERÝ SE PO NANESENÍ VYPALUJE V PECI, ABY BYLA ZARUČENA
DLOUHÁ ŽIVOTNOST A ODOLNOST DVEŘÍ. DVEŘE LZE LIBOVOLNĚ KOMBINOVAT VE TŘECH RŮZNÝCH DEKORECH.Dveře Securido TŘI PÁSY

Extravagantnější provedení povrchové úpravy s třemi hliníkovými pásy na dveřích, působí velmi efektně a nápaditě.Dveře Securido HLADKÉ

  Bezpečnostní dveře Securido s hladkým povrchem jsou vhodné do všech moderních    domácností, protože jsou snadno kombinované s interiérovými.Dveře Securido ELEGANT

  Bezpečnostní dveře v elegantním provedení ve          třech barevných variacích jsou tou nejlepší volbou pro zákazníky, kteří mají rádi elegantní a moderní styl.


Proč Securido ??

CENOVĚ DOSTUPNÉ DVEŘE PRO KAŽDÉHO S BEZPEČNOSTNÍ ZÁRUBNÍ, TEPELNOU I ZVUKOVOU IZOLACI. VCHODOVÉ DVEŘE DO BYTU, ČI DOMU VHODNÉ NA ZABEZPEČENÍ VAŠEHO BYDLENÍ ZA CENY, KTERÉ NEZATÍŽÍ RODINNÝ ROZPOČET.


Chci více informací o dveřích Securido...