Interiérové dveře

Interiérové dveře

Nabízíme interiérové dveře, vstupní dveře, technické a posuvné dveře a příslušenství od renomovaným výrobců CAG a Vltavín. Stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi od výrobce Scrigno. Jako veškerý námi nabízený sortimet, tak i dveře dodáváme včetně kompletní montáže.

Interiérové dveře jsou jedním z nejvýraznějších prvků zařízení interiéru. Proto je výběr interiérových dveří velmi důležitým rozhodnutím, které výrazně ovlivní finální vzhled vašeho domova.

V široké nabídce interiérových dveří můžete vybírat dveře pro různé typy interiérů a designových řešení. Nabídka dveří obsahuje množství modelů dřevěných interiérových dveří různých stylů, od jednoduchých a klasických přes moderní až k extravagantním designovým řešením, vhodným do nejmodernějších interiérů.

Při výběru dveří a zárubní si můžete zvolit nejen design, ale také povrchovou úpravu, dekor, barvu, typ prosklení či dveřní kování.

Povrch dveří může být dýhovaný, lakovaný, potažený fólií, nebo různými typy odolného laminátu v široké nabídce barev a designů včetně 3D povrchu s dokonalou iluzí dřevěného povrchu. V naší nabídce naleznete i dveře z masivu. 

Moderní interiér vyžaduje designový soulad všech prvků. Proto máte možnost prohlédnout si nabídku dveří na naší vzorkové prodejně, kde Vám rádi s výběrem pomůžeme.

Většina dveří se vyrábí jako klasické otočné, kyvné nebo posuvné, případně také bezfalcové, nebo s oblou hranou. V nabídce interiérových dveří najdete také speciální protipožární dveře, kouřotěsné dveře nebo dveře protihlukové. Nechybí ani speciální dveře pro vlhké prostředí s velkými výkyvy teploty.