Podlahové krytiny

Podlahové krytiny

Naše společnost se zabívá dodávkou a montáží podlahových krytin od předních tuzemských a světových výrobců. Převážnou většinu námi nabízeného sortimentu drží naši dodavatelé skladem, takže jsme schopni zajistit dodání podlahových krytin již do třech pracovních dnů. Kompletní nabídku včetně vzorků naleznete u nás na prodejně.Laminátové podlahy:

Plovoucí laminátové podlahy se staly již zcela běžnou krytinou v českých domácnostech.Díky nízkým cenám si je vesměs kupují zákazníci, kteří si se svým rozpočtem nemohou dovolit dřevěnou podlahu.

Při výběru laminátové podlahy se zaměřte především na její kvalitu. Kvalita laminátové podlahy je určena tzv. zátěžovou třídou. Výrazný vliv na kvalitu laminátových podlah mají také nosná deska a zámkový systém.Laminátová podlaha se pokládá jako "plovoucí". To znamená, že není pevně spojena s podkladem. Jednotlivé díly se spojují pomocí tzv. zámků (pero – drážka).

Laminátové podlahy jsou moderní formou podlahových krytin. Nezachyvují prach a jsou zdravotně nezávazné. Nenáročná je také jejich údržba. Laminátové podlahy jsou velice vhodné na podlahové vytápění.

 

Vinylové podlahy:

Vinylové podlahy jsou v současné době hojně používanou podlahovou krytinou. Vinylová podlaha je heterogenní podlahová krytina z tvrzeného PVC s vloženým skelným rounem složená z několika vrstev. Kvalitní vinylové podlahy jsou chráněny PUR ochrannou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu.
Vinylové podlahy se vyrábějí ve formě samostatných PVC lamel určených k celoplošnému lepení, nebo jako plovoucí podlaha. Obě varianty jsou vhodné pro použití podlahového topení. V klikovém provedení se vyrábí ve dvou variantách, buď jako celovinylová podlaha, nebo vinyl na HDF desce.
Vinylové podlahy jsou pocitově teplejší oproti laminátové podlaze a odolné vůči vlhkosti. Díky celoplošnému lepení se docílí skvělé akustiky v místnosti. S vinylovou podlahou se můžeme setkat v obytných prostorech, ale také v prostorech komerčních, jako jsou kanceláře, hotely, restaurace, prodejní centra apod.
Vinylovou krytinu v dílcích lze pořídit v imitaci dřevěných dekorů případně v imitaci kamene, dlažby.
        
Mezi přednosti vinylových podlah patří:
 • odolnost k vlhkému prostředí
 • vysoká odolnost k opotřebení
 • vynikající rozměrová stálost
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • dobrý teplotní vjem
 • velmi nízká úroveň hluku
 • snadná údržba
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • vzájemná kombinovatelnost dezénů
 • ekonomicky výhodná i pro členité prostory


Dřevěné podlahy:

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy jsou jednoznačně stálicí mezi typy podlahových krytin, dodávají interiéru punc útulného, ale i zároveň moderního domova. Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy zachovávají jedinečnou a neopakovatelnou strukturu dřeva v podobě nášlapné vrstvy vytvořené masivní dýhou.
Díky třívrstvé konstrukci této podlahy dochází k minimalizování negativní vlastnosti masivního dřeva, kdy nedochází k tvorbě spár mezi prkny.
Oproti právě masivním podlahám vítězí třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy i nižší cenou. Z nepřeberného množství třívrstvýchdřevěných plovoucích podlah si jistě vybere každý.


PVC - vinylové lina:

PVC v posledních letech získává stále větší oblibu v bytové i komerční výstavbě. Hlavním důvodem vzestupu obliby těchto krytin je široký výběr dekorů, které dokáží věrně imitovat dřevěné, plovoucí, ale i dlažbu a mramorové podlahy. Jedná se o velmi pružný materiál, po kterém se příjemně chodí.

Mezi hlavní výhody PVC podlahovin patří :

 • dlouhá životnost
 • cenová dostupnost
 • odolnost proti opotřebení
 • rychlá montáž
 • snadná údržba
 • hygiena
 • odolnost proti vlhkosti
 • vhodnost pro pokládku na podlahové vytápění

PVC krytiny s velkou variabilitou složení nabízíme v nejrůznějších škálách barevného provedení s příjemným designem, který lahodí lidskému oku.

Povrchová vrstva usnadňuje čištění krytiny a činí ji odolnou vůči mechanickému opotřebení a poškození, a tím zajišťuje její dlouhou životnost.Korkové podlahy:

Korkové podlahy jsou oblíbené díky svým skvělým vlastnostem. Korkové plovoucí podlahy i korkové lepené dlaždiče pomohou skvěle zateplit váš byt. Neocenitelnou vlastností korkové podlahy je i její pružnost, tvarová stálost a snadná údržba. Součástí sortimentu korkových podlah jsou i lišty, lepidla a další prostředky. Korkové podlahy nabízíme v různých barevných odstínech.
KOREK = přírodní materiál, snadná údržba, hygienická nezávadnost.

Korkové plovoucí podlahy se zámkovým spojem spojují přednosti korkových podlah s jednoduchou a rychlou pokládkou
Hledáte kvalitní, přírodní podlahu s perfektními izolačními vlastnostmi? Korková podlaha je ta správná volba. Perfektně odhluční Váš byt a dodá mu jedinečnou atmosféru.