Stínící technika


Na naší vzorkové prodejně v Pelhřimově naleznete celou řadu žaluzií, rolet, markýz a dalších stínících systémů od předních tuzemských a evropských výrobců. Dodáváme žaluzie a další typy stínící techniky pouze z odolných a prověřených komponentů a tkanin. Vedle běžných a cenově dostupných žaluzií a rolet, nabízíme i luxusní stínící techniku. Díky vývoji řízení žaluzií a rolet, můžeme nabídnout u většiny stínící systémů motorické ovládání s možností inteligentního automatického řízení. V naší nabídce naleznete stínící techniku v mnoha provedeních s velkým výběrem barev a dekorů. Velkou výhodou žaluzií, rolet i markýz je jejich mnohotvárnost, kdy se snažíme naše výrobky nabídnout a přizpůsobit na klasické i atypické tvary a rozměry oken. Žaluzie a rolety Vám poskytnou nejen soukromí, ale venkovní provedení žaluzií a rolet, Vám v letních měsících pomůže ochladit interiér a předokenní rolety navíc šetří energii na vytápění.

Společnost Samezaluzie.cz se zabývá prodejem a montáží veškeré stínící techniky od předních tuzemských a evropských výrobců.

Součástí naší nabídky je bezplatná poradenská činnost v oblasti stínění. Naše nabídka zahrnuje jak výrobky určené do interiéru, tak výrobky určené pro velmi účinné exteriérové zastínění, jako jsou například venkovní rolety, žaluzie a markýzy.

Díky pravidelným školením u výrobců v ČR a Evropě, nabízíme nejmodernější typy žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu. Pravidelně vystavujeme naše produkty na nejvýznamnějších veletrzích bytového designu v ČR, jako jsou FOR INTERIOR, nebo FOR HABITAT, na kterém jsme v roce 2014 získali cenu GRAND PRIX za bezpečnostní roletu s atestem.

Na základě Vaší poptávky, nebo naší návštěvy u Vás, Vám vypracujeme cenovou nabídku a případně navrhneme a doporučíme další varianty vhodné pro daný prostor a použití. Budeme samozřejmě rádi, když navštívíte některý z našich showromů, kde si můžete naše rolety, žaluzie a markýzy prohlédnout a vyzkoušet.

Chci více informací o stínící technice...