Reference - sádrokartony / podhledy

Půdní vestavba

Půdní vestavba na náměstí v Pelhřimově. Tato vestavba byla takovou malou maturitou pro naše zkušené sádrokartonáře. Členité podkroví a obkládání mnoha dřevěných sloupů prověřilo zručnost montážníků. Konečný výsledek stál za to a vznikl krásný podkrovní prostor.

Sádrokartonové příčky

Pro společnost ZOOT jsme v Českých Budějovicích vytvářely jednu z jejich výdejen. Požadavkem byl bar do oblouku a vytvoření zkušebních kabinek ze sádrokartonu. Jak to v obchodních centrech bývá celá realizace musela probíhat v noci. Vše se nám podařilo stihnout za jednu noc a ze strany investora panovala veliká spokojenost.

Sádrokartonové příčky, minerální podhledy

Sádrokartonové příčky a minerální podhledy jsem zhotovily na firmě Ciret v Pelhřimově. Pomocí sádrokartonových příček se zde vytvářeli jednotlivé kanceláře. Příčky byly částečně prosklené, aby se dostalo denní světlo i na chodbu a tak jsme museli konstrukci připravit pro mnoho oken. Stropy se následně snižily pomocí zavěšených minerálních podhledů, nad které se schovalo veškeré vedení kabelů a vzduchotechniky.   

Sádrokartonový obloukový podhled

Přístavba bazénu u rodnného domu v Pelhřimově, pro nás znamenala další výzvu. Pomocí sádrokartonu určeného do prostorů s velkou vlhkostí jsme vytvořili podhledy do oblouku. Neobvyklý tvar vyžadoval precizní práci a dodržení technologických postupů.

Půdní vestavba

Půdní vestavba na rodinném domě ve Skrýšově. Rozlehlé podkroví s mnoha pohledovými trámy, které se staly krásným doplňkem interiéru domu.  Sádrokartonem jsme si zde opravdu vyhráli a vytvořily různé poličky a niky na stropech.